پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: SVKbIQfW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۱۰:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد:

تمرکز زدایی و تفویض اختیار در آموزش و پرورش نیازمند بسترسازی فرهنگی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: تمرکز زدایی و تفویض اختیار در آموزش و پرورش نیازمند بسترسازی فرهنگی است.

 

   به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مصطفی خزاعی در بازدید از روند اجرای پروژه‌ی مهر و ساماندهی نیروی انسانی در رزن، قروه درجزین، سردرود و فامنین با بیان این که سیاست وزارت آموزش و پرورش بر عدم تمرکز و تفویض اختیار به استان ها و مناطق است، اظهار کرد: در همین راستا برخی اختیارات از جمله پروژه‌ی مهر، بودجه عملیاتی، ساماندهی نیروی انسانی و صدور مجوز مدارس و مراکز غیر دولتی به مناطق و نواحی واگذار شده است.
   خزاعی تصریح کرد:  تحقق این مهم در آموزش و پرورش مستلزم بسترسازی فرهنگی است.
   وی تصریح کرد: پروژه‌ی مهر باید به یک فرهنگ تبدیل شده و آماده سازی مدارس برای مهرماه یک وظیفه ی اصلی قلمداد گردد.
   خزاعی گفت: در بحث استفاده بهینه از از منابع آموزش و پرورش، مهم ترین منبع نیروی انسانی است؛ بنابراین در ساماندهی و استفاده از نیروها باید محاسبه گر بود تا بتوان از این منبع بهترین بهره را برد.
    مدیرکل آموزش و پرورش استان ابراز امیدواری کرد: اجرای پروژه مهر به یک فرهنگ تبدیل شود و عملکرد هرسال بهتر از سال قبل باشد.
   گفتنی است در این بازدید  روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی، ارزیابی و عملکرد، فحک ، دوره ‌ی اول ابتدایی و  طرح و برنامه استان نیز حضور داشتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه