پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: VyOCcNAt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۴۴:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۸
در کمیته ی برنامه ریزی سردرود عنوان شد:

نیروی انسانی مهم ترین منبع آموزش و پرورش است

جلسه‌ی کمیته‌ی برنامه ریزی منطقه‌ی سردرود با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

 

    به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از منطقه‌ی سردرود، در این جلسه مصطفی خزاعی گفت: در بحث استفاده بهینه از از منابع آموزش و پرورش، مهم ترین منبع نیروی انسانی است؛ بنابراین در ساماندهی و استفاده از نیروها باید محاسبه گر بود تا بتوان از این منبع بهترین بهره را برد.
   خزاعی با بیان این که سیاست وزارت آموزش و پرورش بر عدم تمرکز و تفویض اختیار به استان ها و مناطق است، افزود: در همین راستا برخی اختیارات از جمله پروژه‌ی مهر، بودجه عملیاتی، ساماندهی نیروی انسانی و صدور مجوز مدارس و مراکز غیر دولتی به مناطق و نواحی واگذار شده است.
وی گفت: تفویض اختیار نیازمند فرهنگ بهره گیری از آن است، در غیر این صورت عدم تمرکز و تفویض اختیار که منشا خلاقیت و نوآوری است ممکن است آسیب زا باشد.
   مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: پروژه‌ی مهر باید به یک فرهنگ تبدیل شده و آماده سازی مدارس برای مهرماه یک وظیفه ی اصلی قلمداد گردد.
   ایوب نشاطی، رییس آموزش و پرورش سردرود نیز با ارائه‌ی گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده در خصوص پروژه ها، گفت: بر اساس اعتبارات اختصاص داده شده در کمیته‌ی برنامه ریزی شهرستان، تجهیز آزمایشگاه مرکزی، کفپوش سالن ورزشی مفتح و تجهیز هنرستان ها در دستور کار قرار دارد.
 نشاطی خاطرنشان کرد: سالن ورزشی در روستای ملابداغ و کلنگ زنی ساخت مدرسه 7 کلاسه در روستای گندوز در آینده نزدیک افتتاح می شود.
    گفتنی است در این جلسه روسای ادارات اطلاع رسانی و روابط عمومی، ارزیابی عملکرد، کاردانش و فنی حرفه ای و کارشناس مسئول آمار استان نیز حضور داشتند.
 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه