پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: ysxlqOhP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۹:۳۰:۳۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۷
با حضور مدیرآموزش و پرورش شهرستان صورت گرفت

تقدیر از 480 برگزیده‌ی قرآنی شهرستان فامنین

مراسم اختتامیه مسابقات قرآنی و فرهنگی، هنری و ورزشی آموزش و پرورش فامنین برگزار شد.

 

    به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از شهرستان فامنین، در این مراسم رجبی،  مدیر آموزش وپرورش شهرستان گفت: گفت: تجربه نشان داده است دانش آموزان موفق در مسابقات قرآن و فرهنگی وهنری، از نظردرسی هم برتر هستند.

   وی از  دانش آموزان  خواست در کنار درس یک رشته ی هنری را نیز ادامه دهند تا علاوه براین که از آن استفاده می کنند در آینده ی جامعه نیزنقشی داشته باشند.

   در ادامه  رسولی معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان   با اشاره به رش چندبرابری  شرکت کنندگان در مسابقات قرآنی، فرهنگی ، هنری، و ورزشی،گفت: حایزین رتبه های اولی از 220نفر به 480نفر نسبت به سال گذشته در مرحله شهرستانی   افزایش یافته است.

    رسولی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان و جدیت مربیان و دست اندرکاران در توجیه دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی ، تصریح کرد: تعداد رتبه های کسب شده استانی از 8 رتبه در سال 95 به 35 رتبه در سال جاری افزایش یافته است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه