پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: 4fw9QH3V      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۹:۱۶:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۹
در جلسه‌ی کمیته‌ی برنامه ریزی منطقه ‌ی گل تپه عنوان شد:

نیروی انسانی، سرمایه اصلی آموزش و پرورش است

جلسه‌ی کمیته‌ی برنامه ریزی منطقه ‌ی گل تپه با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

جلسه ی کمیته برنامه ی برنامه ریزی اداره ی آموزش و پرورش منطقه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و کارشناسان استانی، برگزار گردید.

 

   به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از منطقه ‌ی گل تپه،در این جلسه  خزاعی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: سیاست جدید وزارتخانه، تمرکز زدایی و تفویض اختیار به حوزه هاست.

   وی تاکید کرد: نیروی انسانی سرمایه ی اصلی هر سازمان و ارگانی است و در آموزش و پرورش سازماندهی این مهم  باید با مدیریت و برنامه ریزی اجرا شود، در این راستا، لازم است به چهارچوب تفاهم نامه توجه شود.

   خزاعی تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی، ضروری است مدیریت خاصی در این عرصه، اجرا شود تا از طریق مدیریت صحیح نیروی انسانی، اعتبارات به سایر فصول، تخصیص و اختصاص یابد.

   وی  گفت:  پروژه ی مهر، زمینه ای است تا تلاش شود مدرسه و امکانات موجود در آن، برای شروع مهر و سال تحصیلی مهیا و آماده شوند و بدون دغدغه و مشکل دانش آموزان در کلاس ها برای تحصیل و تربیت، حضور پیدا کنند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه