پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: aqa1auOF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۳:۱۶:۵۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۷۸۷
ریيس اداره‌ی اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان همدان:

اعلام تعطیلی مدارس در هنگام بارش برف صبحگاهی به موقع بوده است

ریيس اداره‌ی اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان همدان گفت: برخلاف اخبار منتشره در برخی رسانه های استان از جمله خبرگزاری مهر و روزنامه های هگمتانه و همدان پیام، اعلام تعطیلی مدارس در روز 25 دیماه در سریع ترین زمان ممکن صورت گرفته است.

 

   به گزارش اداره‌ی اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان، محمد پورداود با اشاره به درج مطالبی در برخی از رسانه های استان از جمله خبرگزاری مهر و روزنامه های هگمتانه و همدان پیام مبنی بر اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس در روز شنبه  25 دیماه، اظهاركرد: براساس اعلام هواشناسی،  آسمان استان در این روز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده بود و اطلاعات دریافتی ما از سامانه‌ی هواشناسی و اداره کل هواشناسی استان نیز گویای همین موضوع بود؛ در نتیجه بارش برف در صبح روز شنبه حالت غیر مترقبه داشت.

  پورداود افزود: با توجه به اطلاعیه ی اداره کل هواشناسی استان که هوا را در روزهای اول هفته صاف تا کمی ابری پیش بینی کرده بود و بارش برف نیز  در اوایل صبح صورت گرفت و حتی می شد با توجه به فرصت محدود  نسبت به تعطیلی مدارس اقدام ننمود، اما به خاطر رفاه حال دانش‌آموزان عزیز، فرهنگیان شریف و اولیای محترم از طریق کارراهه های مختلف ازجمله بخش های مختلف این مهم در ساعت 6/50 دقیقه به صورت زیر نویس و ارتباط زنده ی رادیویی به کرات انجام گرفت. ضمن این‌که موضوع طبق روال از طریق تلفن گویا، سامانه پیام کوتاه و پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی شد.

   وي خاطرنشان كرد: از آن‌جایی که  اعلام تعطیلی مدارس پس از دریافت اطلاعات از شهرستان‌ها، نواحی ومناطق و  با هماهنگی فرمانداری ها و ستاد بحران استان صورت می گیرد، زمانی هرچند کوتاه نیاز است تا در این خصوص اطلاع رسانی شود، گرچه در مورد اخیر این مهم به رغم ناگهانی بودن بارش برف در ساعات اولیه صبح  در سریع‌ترین زمان ممکن صورت پذیرفته است.

   ریيس اداره‌ی اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان تأکید کرد: از رسانه های جمعی انتظار دارد با در نظر گرفتن همه جوانب به موضوعات دستگاه تعلیم وتربیت استان بپردازند  و ضمن انعکاس نگرانی ها و انتقادها که جزو رسالت اصلی آنان است، شرایط را با جامعیت بیشتر و تنگنای زمان به ویژه در مورد اخیر در نظر بگیرند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه