پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
کدمطلب: Vs3mciqM      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۵:۵۲:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۹۹
رییس اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان :

انگشتان دست دانش آموز همدانی رو به بهبود است

برخلاف اخبار منتشر شده در برخی سایت ها در خصوص آسیب دیدگی انگشتان دانش آموز در یکی از مدارس همدان، انگشتان این دانش‌آموز رو به بهبود است.

 

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود گفت:  به دنبال درج  مطلبی در خصوص آسیب دیدگی انگشتان دانش آموز در یکی از مدارس همدان، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی ارائه می‌گردد:

1- این اتفاق در زمان استراحت  و زنگ تفریح دانش آموزان مدرسه حیات قاسم آباد همدان رخ داده که به واسطه حواس پرتی یکی از دانش‌آموزان و بستن در کلاس، انگشت دست همکلاسی او محدثه‌ی مهر مهری، دانش آموز پایه‌ی نهم دچار آسیب دیدگی شده و بلافاصله با اقدام به موقع عوامل مدرسه جهت مداوا به بیمارستان منتقل می شود.

2- آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان از همان آغاز اقدامات لازم در این زمینه را انجام داده و پس از ارتباط با اولیای دانش آموز، ازطریق کمک های مادی و  معنوی، زمینه درمان نامبرده را در تهران فراهم نموده است.

3- برخلاف جوسازی ها و اخبار منتشر شده در برخی سایت ها، خوشبختانه وضعیت انگشتان این دانش آموز رو به بهبود است و جای نگرانی نیست. البته انگشتان او دچار کبودی شده بود اما پس از اقدام به موقع، اکنون فقط یکی از انگشتان دست این دانش آموز که آسیب دیده بود، روند بهبودی را طی می کند و بقیه‌ی انگشتان او به حالت عادی برگشته اند. ضمن این‌که وی همچنان تحت نظارت پزشک قرار دارد. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه