پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان همدان
اخبار مهم:
ساعات فعالیت درمانگاه فرهنگیان همدان

بسمه تعالی

درمانگاه فرهنگیان همدان درراستای توجه به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) با شعار اقدام و عمل آماده ارائه خدمات زیر به فرهنگیان ارجمند و عموم مردم شریف همدان با تعرفه دولتی می باشد.

  1. پزشک عمومی از ساعت 8 صبح تا 20 شب برای عموم مردم با تعرفه دولتی وبرای دارندگان بیمه طلایی فرهنگیان به صورت رایگان ارائه میگردد.

  2. آزمایشگاه درمانگاه از ساعت 8 صبح الی 14 آماده ارائه خدمات به عموم مردم و دارندگان بیمه طلایی فرهنگیان بصورت رایگان می باشد.

  3. در مانگاه تخصصی فرهنگیان با متخصص های زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، داخلی و گوارش، قلب و عروق، پوست و مو، کودکان و نوزادان، جراحی عمومی و ارتوپدی آماده ارائه خدمات به عموم مردم و بصورت رایگان برای فرهنگیان دارای بیمه طلایی می باشد.

  4. انجام خدمات پاراکلینیکی شامل تزریقات و پانسمان، نوار قلب، ادیومتری(شنوایی سنجی)، شستشوی گوش ،اپتومتری(بینایی سنجی) و ... برای عموم مردم با تعرفه دولتی وبرای فرهنگیان ارجمند با تخفیف انجام می گیرد.

  5. انجام خدمات دندانپزشکی برای عموم مردم با تعرفه دولتی و برای فرهنگیان ارجمند با تعرفه دولتی و 20% تخفیف به صورت نقد و اقساط انجام می شود.

  6. داروخانه درمانگاه فرهنگیان از ساعت 8 الی 20 آماده ارائه خدمات به عموم مردم و فرهنگیان با شرایط خاص و طرف قرارداد با کلیه بیمه ها و بیمه طلایی فرهنگیان می باشد.

  7. درمانگاه طرف قراداد با بیمه های طلایی فرهنگیان (آتیه ساز )، سلامت ایرانیان،تأمین اجتماعی ونیروهای مسلح می باشد.

ساعات فعالیت درمانگاه فرهنگیان همدان

دانلود

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه