خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پیوندها
 
 
  
 
 
 


دانشگاه فرهنگیان همدان افتتاح شد آیین افتتاحیه پردیس های دانشگاهی همدان (پردیس های شهید مقصودی و شهید باهنر) با حضور مسئولین استان ، دانشجو معلمان جدید الورود در سالن آمفی تئاتر مجموعه پردیس شهید مقصودی همدان برگزار گردید .
 
معاون اداری مالی دانشگاه فرهنگیان در مراسم افتتاحیه دانشگاه فرهنگیان همدان عنوان کرد: تولد دانشگاه با تولد سی و پنجمین بهار آزادی اتفاق مبارکی است .
 
دکتر رنجبر زاده با اشاره به جایگاه و نقش و اهمیت دانشگاه فرهنگیان ، خواست مقام معظم رهبری( مدظله العالی) پیگیری های بی وقفه مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر حاج بابایی و حمایتهای شورای عالی انقلاب فرهنگی و دیگر دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت کشور را عامل شکل گیری این دانشگاه برشمرد.
وی افزود : امروز با وجود دانشگاه فرهنگیان انفجار نور دیگری در ایران اسلامی رخ خواهد داد و شما عزیزان باید شب و روز از فرصتهای خوب خود استفاده کنید و با حفظ شأن معلمی و کسب فضایل اخلاقی و استفاده بهینه از عمر با حفظ حریم دانشگاه فرهنگیان وقت را از دست ندهید و به پژوهش و تحصیل و علم و عمل مسلح شوید که انتظار از شما زیاد است
وی اظهار داشت : دانشگاه فرهنگیان می تواند بسیاری از مشکلات حال حاضر را حل کند و ما هم در تلاشیم که شما دانشجویان عزیز با رضایت خاطر خلاقیت خود را به ظهور رسانید و اندیشه های خود را صیقل بدهید چون هرجا فارغ التحصیل مراکز تربیت معلم بوده است گل می بارد و عظمت و لبخند و رضایت بخشی جامعه از رفتار و کردارها باید با آغاز به کار دانشگاه فرهنگیان ادامه یابد.
 
          نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در آیین افتتاحیه پردیس های دانشگاهی همدان (پردیس های شهید مقصودی و شهید باهنر) ، معلم عالم را خداوند متعال دانست و گفت : بهره گیری از تعالیم انبیاء را سرلولحه کار خود قرار دهید و متعهدانه به سمت جلو پیش بروید و مطمئن باشید خداوند متعال نیز به شما که دنباله رو انبیاء هستید نظر ویژه دارد.
           حضرت آیت الله محمدی تأسیس دانشگاه فرهنگیان را مهم و با ارزش و حرکتی پسندیده عنوان کرد و عنوان کرد : شما مانند بوعلی سینا عالی ترین دانش های بشری را یاد بگیرید و شکوه و عظمت عصر بوعلی را احیا کنید و راه و مکتب این دانشمند جامع الاطراف را کشف و ترویج دهید و با مکتب امام صادق(ع) عهد و پیمان همیشگی داشته باشید.
 
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان نیز با تبریک طلوع سی و پنجمین بهار انقلاب گفت : شما دنباله رو خون شهیدان این مرز و بوم هستنید و باید چنان تعالیم را فرابگیرید که در آینده دانش آموزان از شما بیشترین بهره را ببرند و به بهترین شکل ممکن آموزش ببینند.
 قاسمی فرزاد ضمن تبریک آغاز بکار دانشگاه فرهنگیان همدان ، افتتاح دانشگاه را از توفیقات دولت دهم و شیوه ای پخته و سنجیده عنوان کرد. و با آرزوی خیر و برکت برای پردیس های استانی، سعادت در رشد و توسعه ملّت ایران و آموزش و پرورش را در توجه به علم و دانش و معلمان دانست و اقدامات دانشگاه فرهنگیان و وزیرآموزش و پرورش را در سیاست های جدید تربیت نیروی انسانی ستود.
 
 
 
 
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان در آیین افتتاحیه پردیس های دانشگاهی همدان (پردیس های شهید مقصودی و شهید باهنر) با اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت ایران اسلامی عنوان کرد : به لطف الهی امروز به بالاترین جایگاه در سطح خاور میانه رسیده ایم و به سمت فتح قلّه های علمی جهان در حال حرکتیم.
 
 
عباس حسنی محتشم تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را مجاهدت و با زیر بنای توسعه اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی ملازم دانست و گفت : این دانشگاه زینت کشور است و موتور محرکه آموزش و پرورش کشورمان.
 
وی خلوص، پاکی و آراستگی باطن و ظاهر و رسالت خطیر معلمی را از ویژگی های یک دانشجو معلم عنوان کرد.
 
 
 
 
در ادامه این مراسم نمازخانه جدید پردیس شهید مقصودی که( با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان )که به همت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان مطابق با الگوی دانشگاهی و فرهنگ اسلامی و به قصد نشاط و پویایی معنوی و فرهنگی دانشجویان ساخته شده است با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور دانشجویان جدید الورود و میهمانان افتتاح گردید .
منبع: روابط عمومی
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.